Cocktail

Dovolená v USA: Florida

Zájezd na Floridu s cestovní kanceláří ESO travel začíná na pražském letišti, respektive v Miami, Naples či St. Petersburgu, když nebudeme let na západní pobřeží USA u Mexického zálivu počítat. Hned po příletu si můžete zapůjčit auto (a na Floridě se bude hodit) nebo vás čeká transfer do hotelu u moře. Potom už záleží jen na vás, pro jaký program se rozhodnete. Budete na to mít šest dní a sedm nocí.

Podíváte se do města Miami se čtvrtěmi Little Havana, Coconut Grove a Art Deco District na Jižní pláži (South Beach). Možná vás zláká výlet na nejižnější bod kontinentálních Spojených států – Key West. Jestliže máte děti nebo jste hravé povahy, bude se vám líbit ve střední části Floridy, kde se nacházejí zábavní parky Universal Orlando Resort a Walt Disney World.

Hloubavé typy bude zajímat Kennedy Space Center na mysu Cape Canaveral s raketodromem. Ale to by nemohla být Amerika, aby i zde, na místě tak závažném, nebyla připravena zábava pro návštěvníky. Zapomeňte na svůj věk a pobavte se tak, jak se baví Američané – spontánně.

Co byste určitě měli vidět je národní park Everglades, podivuhodné místo vytvořené deltou řeky, kde z mokřadu vyrůstají stromové ostrovy, z brakických vod pralesy mangrovů a v jejich porostech se prokmitávají prehistoricky vyhlížející aligátoři. Kromě fotoaparátů a kamer nezapomeňte také na repelent, mělké vody svědčí i komárům. Možná si nenecháte ujít návštěvu parku Sea World v Orlandu, areálu zasvěceného rozličným show s vodními živočichy.

Jestliže jste si neobjednali vůz při příletu, nic se nestalo. Vůz si můžete půjčit kdykoliv během pobytu a prohlédnout si tak ještě lépe krásy Floridy. Pobyt na Floridě lze výhodně připojit ke všem poznávacím zájezdům ESO travel do USA a rovněž prodloužit o libovolný počet dní.

Prohlédněte si prosím program a termíny zájezdu.

Oblíbené destinace

Partneři

ESO travel

CK ESO travel pro oblast USA je pravidelně oceňovanou cestovní kanceláří dle žebříčku TTG Awards a také původcem obsahu tohoto webu. Využijte některý z nabídky jejich luxusních zájezdů do USA.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@dovolena-v-usa.cz

Mobilní aplikace o posledním průvodu Karla IV.