Cocktail

Individuální dovolená v USA s ESO travel

Chcete navštívit USA, nemáte moc zkušeností, ale jste přesně ten typ, kterému se ježí vlasy při představě organizovaného zájezdu? Nebo máte chuť navštívit některá místa USA, ale v žádném programu cestovních agentur jste je nenašli? Cestovní kancelář ESO travel je připravena pomoci i klientům, kteří mají nestandardní přání. Na základě svých dlouholetých zkušeností, místních znalostí, konexí a referencí může pomoci při sestavení individuálního cestovního plánu a technicky a organizačně zabezpečit individuální pobyt.

Této služby zájezdu "šitého přímo na míru" využívají mladé páry ke své první manželské cestě, vodáci sjíždějící divoké americké řeky, rybáři toužící po "životním" úlovku, motorkáři nebo horolezci, kteří chtějí zdolat stěny v pohořích, kam české cestovní kanceláře běžně nezajíždějí.

Zkušení pracovníci ESO travel budou akceptovat vaše časové, finanční a fyzické možnosti a sestaví vám (samozřejmě po vzájemné konzultaci) podrobný itinerář plánované cesty. Zajistí vám letenku, ubytování podle počtu cestujících a vašich nároků na komfort, nabídnou vám tipy k dobrému stravování. Bude-li si přát nebo potřebovat, můžete využít služeb průvodce.

Cestovní kancelář ESO travel zabezpečuje pro své individuálně cestující klienty i zapůjčení vozu - jeho typ můžete zvolit už v České republice (kabriolet, terénní vůz, vícemístný van, rodinný či úsporný malý vůz). Jestliže turisté nebo i obchodně cestující lidé využijí zájezdů "na míru" od ESO travel, mohou se plně věnovat předmětu svého zájmu a nemusejí ztrácet čas, nervy a peníze sháněním ubytování a hledáním ideální cesty v krajině a městech, která jsou na protilehlé půlce zeměkoule. Individuální cestovní plán ESO travel vaši plánovanou cestu do USA zoptimalizuje, aniž byste pociťovali jakýkoliv zásah do svého soukromí.

Oblíbené destinace

Partneři

ESO travel

CK ESO travel pro oblast USA je pravidelně oceňovanou cestovní kanceláří dle žebříčku TTG Awards a také původcem obsahu tohoto webu. Využijte některý z nabídky jejich luxusních zájezdů do USA.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@dovolena-v-usa.cz

Mobilní aplikace o posledním průvodu Karla IV.